Gizlilik ve Kullanım Şartları

Bu sitede yer alan bilgiler ziyaretçilerini bilgilendirmek amacıyla Dr. Fatih Hakan ÇAM tarafından bilginin güncelliği ve geçerliliği kontrol edilerek yayınlanmıştır. Burada sunulan öneri ve tavsiyeler kesinlikle doktorunuzun tedavisi yerine geçmez. 

Sitede Yayınlanan Sağlık Bilgileri Hakkında

Sitede güncel ve geçerliliği tarafımdan kabul görmüş bilgileri paylaşmaktayım. Tıpta her bilginin %100 doğru olMAdığını, hekimin görüş, bilgi ve tecrübesine göre bir hastalığın tedavisi için farklı yöntemler önerilebileceğini önemle vurgulamak isterim. Ayrıca bir hastalık için uygulanan standart tedavilerin kişiden kişiye farklı sonuçlar/cevaplar verebileceği de unutulmamalıdır. Dolayısıyla

  • Bu sitede (doğruluğunu ve güncelliğini kabul ederek) paylaştığım bilgi, öneri ve tavsiyelerin hiçbir zaman doktorunuzun tavsiyeleri ve tedavisinin yerine geçmeyeceğini,
  • En iyi tedaviyi sizi muayene eden doktorunuz tarafından verileceğini,
  • Doktorunuza danışmadan hiçbir şekildemevcut tedavinizi sonlandırmamanızı ve/veya değiştirmemenizi,
  • Bu sitedeki bilgilerin bilgilendirme amaçlı olduğunu ve tedavi maksadıyla kullanmamanız gerektiğini BEYAN EDER,

bu konularda beyanımın aksi şekilde davranılması sonucu doğacak herhangi bir bedeni, maddi ve manevi zararlarda SORUMLU TUTULAMAYACAĞIMI bilgilerinize sunarım. Siteyi ziyaret eden herkes bu sitenin kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır.

SORULARINIZ

Rahatsızlığınız veya sağlık sorunlarınızla ilgili öncelikle aile hekimi veya uzman bir doktora muayene olmalısınız. Tedavilerinizi doktorunuzun önerdiği şekilde tam şekilde uygulamalısınız. Bu siteden veya internetten edindiğiniz bilgilerin güncelliğini ve sizin tedavinize etkisini mutlaka sorgulayınız.

Sitemizde sağlığınızla ilgili sorularınız da cevaplandırılmaktadır. Sağlık Danışma sayfamızdan sağlığınızla ilgili sorularınızı bana iletebilirsiniz. Sorular geliş sırasına göre ve tarafımdan gözden geçirildikten sonra cevaplandırılmaktadır. Her soru cevaplandırılamayabilir veya cevaplanması zaman alabilir. Cevapları bu sayfadan takip edebilirsiniz. >>>

Sorularınız için talep edilen email adresleriniz kaydedilmemekte ve 3’üncü şahıs ve şirketlerle paylaşılmamaktadır. Soru taleplerinizi “sorunuzun sitede belirtmiş olduğunuz rumuz ile yayınlanmasını kabul ettiğiniz” varsayılarak kabul ediyor ve cevaplıyoruz. Bu konuda yayın sonrası hak talep edemezsiniz. Daha fazla bilgi için iletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

Sitede Yayınlanan Müzik Çevirileri Hakkında

Hayatımızın bir parçası, ruhumuzun eğlencesi olarak müzik her yanımızda. Kulağımıza çalınan o ezgilerin keyfi bizi bir başka mutlu eder. Ben de elimden geldiğince beğendiğim yabancı şarkıları sizin için özgün olarak çeviriyorum. Siz de çevirisini yapılmasını istediğiniz yabancı şarkılar için istekte bulunabilirsiniz.

Yabancı şarkı çevirileri, birebir çeviri değildir. Şarkıya anlamını veren duyguyu yakalatmaya çalışan en yakın çeviriyi yapmaya çalışıyorum. Çevirilerim ÖZGÜNdür. Kopyalanması ve paylaşılması “kaynak göstermek” şartıyla serbesttir.

fhcam.NET’te siz de yayımlamak istediğiniz yazıları veya yabancı şarkı çevirilerini gönderebilirsiniz. (Yazı ve çeviriler reklam içermemeli, bağlantı (link) içermemelidir. Yazınız/çeviriniz altında isiminizi/rumuzunuzu dilerseniz iletişim bilgilerinizle yayınlayabilirim.

Sitem hakkındaki tüm görüş ve önerilerinizi çekinmeden bana iletebilirsiniz.

fhcam.NET en iyiyi sunmaya devam edecektir…

TELİF HAKKI

Yayımlanan herhangi bir yazının uygun olmadığını veya izinsiz kullanıldığını düşünüyorsanız lütfen tarafımıza BİLDİRİN!

Sitede yayınlanan bilgiler tamamen Dr. Fatih Hakan ÇAM’ın derlediği özgün metinlerdir. Hiç bir şekilde izinsiz alınıp, kullanılamaz, kopyalanamaz! Site ve doktorumuz kaynak gösterilerek görsel ve yazılı basında yayınlanmasında sakınca yoktur.

Sitede yayınlanan yazılarda telif hakkı ihlali tespit ettiyseniz, lütfen ilgili yazıyı ve nedenini iletişim sayfasından bildiriniz.

GİZLİLİK

Site kullanımı esnasında ziyaretçilerinin herhangi bir bilgisini kaydetmez, ip adreslerini başkalarıyla hiç bir şekilde paylaşmaz.

Sitemiz wordpress tabanlı ve self -hosted ‘tır. Site içeriğini zenginleştirmek adına wordpress’in sağlamış olduğu resmi uygulamalar/eklentiler yüklenmiştir. Bu uygulamaların ve eklentilerin bir yada bir kaçı ziyaretçi bilgilerine erişebilir. Kullanıcılar bu konuda dikkatli ve uyanık olmalıdırlar. Site yapısında bulunan uygulamaların ve eklentilerin kendi çıkarları doğrultusunda kullanıcı  bilgilerine erişim taleplerinden ben ve sitemiz sorumlu değildir. Diğer tüm siteler gibi kullanıcı bu siteyi kullanırken bu tür durumların farkında olmalı ve gerekli tedbirleri almalıdır.

Site sürekliliğini sağlamak için gelire ihtiyacımız var. Bunu sayfalarımıza eklediğimiz Google reklamları aracılığı ile sağlamaktayız. Google Adsense (AdChoices işbirliği ile)  gezinme bilgilerinize göre sizlere reklamlarını sunarlar. Hiç bir kullanıcımız reklamları tıklamak zorunda değildir. Diğer tüm sitelerde olduğu gibi Google ve işbirlikçi site ve uygulamalarının internet sitelerinde gezintilerinizi kayıt altına aldığını ve kişisel bilgilerinize ulaşabileceğini unutmayın.

İş bu metin, sitemizi ziyaret eden ve kullanan tüm kullanıcılarımızın/ziyaretçilerimizin sitemizi her ziyaret ettiklerinde okunmuş ve kabul etmiş olduğu varsayılır.